Müügitingimused

Veebipoe www.kreemid.ee omanik on Skandinaavia Kosmeetika OÜ (registrikood 16057002), asukohaga Tallinn, Eesti Vabariik.
Skandinaavia Kosmeetika OÜ on isikuandmete vastutav töötleja.
Skandinaavia Kosmeetika OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta  on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või pangaülekandega. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.
www.kreemid.ee veebipoest on võimalik osta neid tooteid, mis on laos olemas. Toote lisamiseks ostukorvi tuleb vajutada “Lisa ostukorvi” nuppu. Skandinaavia Kosmeetika OÜ jätab endale õiguse muuta toodete hinda ja koguseid veebipoes. Toodete hind on välja toodud toote leheküljel ning soodushinna puhul kajastub seal nii soodus- kui tavahind. Ostjal on võimalik ostukorvi sisu vaadata, vajutades veebilehekülje päises asuvale ikoonile “Ostukorv”.
Enne tellimuse vormistamist tuleb valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Tarneviis ja selle tasu kajastub Ostja ostukorvis. Tooteid saab osta nii registreerunud klient kui ka külalisena ostu sooritav klient. Tooted postitatakse peale tellimuse tasumist.

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtudel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Skandinaavia Kosmeetika OÜ postitab e-poest tellitud tooted peale arve tasumist. Kaupa toimetatakse kohale vaid Eesti Vabariigi piires. Pühade ajal ja nädalavahetusel tellimuste täitmist ei toimu.
Skandinaavia Kosmeetika OÜ tellimuste kohaletoimetamisel on partneriks Itella Estonia OÜ. Täpsemate tarneviiside ja hinnakirjaga on Ostjal võimalik tutvuda Skandinaavia Kosmeetika OÜ kodulehel www.kreemid.ee või vajutades ikoonile “Ostukorv”. Transpordi käigus vigastada saanud tooted asendatakse Ostjale.
Skandinaavia Kosmeetika OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui tooted on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Skandinaavia Kosmeetika OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

MAKSEVIISID
www.kreemid.ee veebipoes arveldatakse ainult eurodes.
www.kreemid.ee veebipood võimaldab kasutada tellimuse eest tasumiseks pangalinki. Pangalingi kaudu siseneb Ostja oma internetipanka, sisestades kasutajatunnuse ja paroolid. Internetipangas on juba täidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele www.kreemid.ee veebileheküljelt ostetud toodete eest.

KAUBA TAGASTAMINE JA TAGANEMISÕIGUS
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimiseks veendumiseks või kui sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info@kreemid.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (kaup on vale või defektiga). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimakse tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva toote tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendi, et on asja tagasi saatnud. Kui Ostja on valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
www.kreemid.ee veebipoest ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Kui Ostjale e-poest tellitud Toode ei sobi, võib ta selle tagastada juhul kui: toode on avamata / kasutamata ja toote pakend on rikkumata. Toodet ei asendata, kui toote pakend on rikutud või toode on avatud ja kasutatud.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE
Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata aadressile info@kreemid.ee või helistada telefonil 5661 8449.
Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.
Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

SOODUSKOODI KASUTAMINE VEEBIPOES
Sooduskoodi saab kasutada ainult juhul, kui vastav kood on esitatud kliendile, kes tellimust vormistab (kampaaniate korral). Sooduskood lisatakse enne, kui kinnitatakse ostukorvi tellimus. Sooduskoodi summa arvatakse automaatselt maha ostukorvi summast.

 

Shopping Cart
Scroll to Top